Bine de știut

 1. vă transportăm medicamentele în siguranță: Un interviu cu echipa noastră de logistică

  Echipa noastră de logistică este responsabilă pentru livrarea medicamentelor pacienților oriunde s-ar afla. Fiecare medicament este tratat cu multă grijă pentru a asigura livrarea sa în condiții de siguranță și în timp util.

  Citește mai mult »
 2. Spotlight pe echipa de sprijin pentru pacient: Asistarea pacienților din întreaga lume

  Atunci când pacienții noștri depun o anchetă pentru un medicament, aceștia sunt contactați personal de unul dintre membrii echipei noastre de asistență pentru pacienți care îi asistă pe parcursul întregului proces de comandă, aprovizionare și livrare a medicamentelor.

  Citește mai mult »
 3. Angajamentul SocialMedwork în timpul epidemiei COVID-19

  Here are some frequently asked questions and answers that touch on important COVID-19 related updates.

  Citește mai mult »
 4. Prețul medicamentelor explicat

  După depunerea unei cereri și primirea unui citat din partea echipei noastre de asistență pentru pacienți, pacienții au adesea multe întrebări cu privire la prețul pe care îl primesc. În acest articol, puteți găsi o defalcare a costului total al unui medicament pe care îl sprijinim pentru a accesa în plus față de resursele cu privire la modul în care puteți obține, eventual, rambursate.

  Monede într-o ceașcă de sticlă

  Citește mai mult »
 5. Un ghid simplu de prescripție medicală

  Pentru a vă ajuta să accelerați procesul de solicitare cu noi, am pus împreună un ghid de prescripție rapidă.

  Citește mai mult »
 6. de a fața locului un site înșelătorie

  Ca un pionier al unui tip complet nou de servicii globale, am înțeles că încrederea, securitatea și credibilitatea sunt primordiale, mai ales atunci când plata pentru medicamente care sunt esențiale și, adesea, singura opțiune de tratament disponibile. Există un număr tot mai mare de site-uri web înșelătorie și noi înșine au fost obiectul unei astfel de înșelătorie. În acest articol vă vom oferi sfaturi cu privire la modul de a fața locului aceste falsuri.

  înșelătorie online

  Citește mai mult »
 7. Fișă informativă pentru profesioniștii din domeniul sănătății

  Fișa informativă descărcabilă care răspunde la cea mai comună întrebare TheSocialMedwork adresată de furnizorii de servicii medicale.

  medic ok semn

  Citește mai mult »
 8. 5 sfaturi simple pentru un start bun de 2019

  Rezoluții realiste de Anul Nou pentru rezultate durabile!

  păstrarea clipboard-ului calendarului

  Citește mai mult »
 9. Sprijinirea pacientului numit: Profesioniștii din domeniul sănătății

  Medicii dețin cheia pentru a accesa medicamente noi.

  medic și pacient

  Citește mai mult »
 10. Sprijinirea pacientului numit: o facem

  găsim și expediem medicamente în numele pacienților.

  Citește mai mult »
 11. Ce se întâmplă între disponibilitatea și aprobarea medicamentelor?

  OrăÎnțelegeți de ce aprobarea nu înseamnă neapărat disponibilitate și ce puteți face dacă un medicament este aprobat, dar nu este disponibil în țara dumneavoastră.

  Citește mai mult »
 12. O ceașcă de căpșuni pe zi ține doctorul departe?

  Noi cercetări arată beneficiul de a manca fructe proaspete pe boli de colon, ar fi IBD.

  Ştiri

  Citește mai mult »
Pagină